TOTAL ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΗΣΗ INVERTER 230V / 180A (TW218016) TOTAL
κωδικός προϊόντος TW218016 Κατηγορία :
125,40
| Τεχνολογία IGBT
| Τάση εισόδου : 1~220-240V
| Συχνότητα : 50/60Hz
| Ρεύμα εξόδου : 15-180A
| Κύκλος λειτουργίας : 180A@40%
| Οθόνη LED
| Τάση χωρίς φορτίο : 85V
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου : 180A
| Διάμετρος ηλεκτροδίου : 1,6 – 4,0mm