TOTAL ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΗΣΗ INVERTER FCAW 230V / 130A ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΙΟ (TFC13012) TOTAL
κωδικός προϊόντος TFC13012 Κατηγορία :
159,60
| Μηχανή συγκόλλησης με τόξο ροής μετατροπέα (FCAW)
| Δεν απαιτείται αέριο
| Τάση εισόδου (V) : 1~220-240
| Συχνότητα (Hz) : 50/60
| Ρεύμα εξόδου (A) :30 – 130
| Κύκλος λειτουργίας (%) : 40%
| Τάση χωρίς φορτίο (V) : 33
| Ενσωματωμένος τροφοδότης καλωδίων
| Μέγεθος σύρματος (mm): 0,8 / 0,9
| Με 1τεμ. 0,45Kg 0,9mm σύρμα